نمایش دادن همه 3 نتیجه

فیلتر براساس قیمت:

شرکت کراسمن

یکی از تولیدکنندگان ابزارآلات با کیفیت برند کراسمن میباشد. این برند از زمان تاسیس تا کنون امتیازات ارزنده ای دریافت کرده است. در خط تولید این برند از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و افراد با تجربه به کار گرفته شده است. تمامی افراد متخصص در مجموعه کراسمن در تلاش برای تولید بهترین محصولات و با کیفیت ترین ابزارآلات هستند. استفاده از متریال های درجه یک و آخرین تکنولوژی ها باعث شده تا برند کراسمن یکی از برند های با کیفیت و محبوب بین تمامی مردم دنیا شناخته شود. از مهم ترین عوامل پیشرفت برند کراسمن میتوان به حضور افراد متخصص در خط تولید محصولات اشاره کرد. هدف برند برای تولید محصولات درجه یک و با کیفیت با استفاده از ماشین آلات تولیدی به روز و پیشرفته و تکنسین های با تجربه میسر شده است. در ادامه به معرفی انواع محصولات و ویژگی های برند کراسمن خواهیم پرداخت.

محصولات برند کراسمن

محصولات برند کراسمن شامل انواع ابزار آلات قلاویز چپ گرد و راست گرد(قلاویز ماشینی و دستی) ،کوپلینگ باد پاش و … برند کراسمن جز برندهای اقتصادی و با کیفیت میباشد.

کشور سازنده برند CRASMAN

برند crasman ساخته شده توسط کارخانجات چینی میباشد. برند اکتیو در سراسر ایران دارای نمایندگی های معتبر مباشد.

خدمات پس از فروش برند کراسمن

تمامی محصولات برند کراسمن ضمانت سلامت و اصالت کالا را از طرف فروشگاه سورن تولز که نمایندگی این برند میباشد دارا میباشند.

نمایندگی برند کراسمن

نمایندگی فروش برند کراسمن، فروشگاه سورن تولز واقع در شهر تهران در میدان حسن آباد میباشد .شما میتوانید محصولات با کیفیت برند کراسمن را از فروشگاه سورن تولز تهیه نمایید.

پرفروش ترین محصولات برند کراسمن