نمایش دادن همه 6 نتیجه

شرکت دیتک

امروزه یکی از تولیدکنندگان ابزارآلات با کیفیت و درجه یک برند دیتک میباشد. این برند از زمانی که تاسیس شد تا کنون امتیازات ارزنده ای دریافت کرده است. در خط تولید این برند از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و افراد با تجربه به کار گرفته شده است. تمامی افراد متخصص در مجموعه dtec در تلاش برای تولید بهترین محصولات و با کیفیت ترین ابزارآلات هستند. استفاده از متریال های درجه یک و آخرین تکنولوژی ها باعث شده تا برند دیتک یکی از برند های با کیفیت و محبوب بین تمامی مردم دنیا شناخته شود. از مهم ترین عوامل پیشرفت برند دیتک میتوان به حضور افراد متخصص در خط تولید محصولات اشاره کرد. هدف برند برای تولید محصولات درجه یک و با کیفیت با استفاده از ماشین آلات تولیدی به روز و پیشرفته و تکنسین های با تجربه میسر شده است. در ادامه به معرفی انواع محصولات و ویژگی های برند دیتک خواهیم پرداخت.

محصولات برند دیتک

محصولات برند دیتک شامل انواع ابزار آلات و تجهیزات اندازه گیری و تجهیزات الکترونیکی میباشد. برند دیتک جز برندهای اقتصادی و با کیفیت میباشد.

کشور سازنده برند دیتک

برند دیتک ساخته شده توسط کارخانجات چینی میباشد.

خدمات پس از فروش برند دیتک

تمامی محصولات برند دیتک ضمانت سلامت و اصالت کالا را از طرف فروشگاه سورن تولز که نمایندگی این برند میباشد دارا میباشند.

نمایندگی برند دیتک

نمایندگی فروش برند دیتک، فروشگاه سورن تولز واقع در شهر تهران در میدان حسن آباد میباشد .شما میتوانید محصولات با کیفیت برند دیتک را از فروشگاه سورن تولز تهیه نمایید.

پرفروش ترین محصولات برند دیتک