نمایش یک نتیجه

شرکت هیوندا

یکی از تولیدکنندگان ابزارآلات با کیفیت و پرفروش برند هیوندا میباشد. این برند از زمان تاسیس تا کنون توانسته نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند و تا کنون امتیازات ارزنده ای دریافت کرده است. در خط تولید این برند از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و افراد با تجربه به کار گرفته شده است. تمامی افراد متخصص در مجموعه hyundai در تلاش برای تولید بهترین محصولات و با کیفیت ترین ابزارآلات هستند. استفاده از متریال های درجه یک و آخرین تکنولوژی ها باعث شده تا برند هیوندای یکی از برند های با کیفیت و محبوب بین تمامی مردم دنیا شناخته شود. از مهم ترین عوامل پیشرفت برند هیوندا میتوان به حضور افراد متخصص در خط تولید محصولات اشاره کرد. هدف برند برای تولید محصولات درجه یک و با کیفیت با استفاده از ماشین آلات تولیدی به روز و پیشرفته و تکنسین های با تجربه میسر شده است. در ادامه به معرفی انواع محصولات و ویژگی های برند هیوندا خواهیم پرداخت.

محصولات برند هیوندا

محصولات برند هیوندا شامل انواع ابزار آلات برقی و شارژی،دستی، انواع کارواش ها ،انواع دریل ها، انواع فرز و مینی فرز ،ابزارآلات بادی و بنزینی ،تجهیزات اندازه گیری و تجهیزات الکترونیکی و انواع ابزار آلات جوش و برش همچنین ابزار آلات باغبانی و هرس و … میباشد. برند هیوندا جز برندهای با کیفیت دارای گارانتی میباشد.

کشور سازنده برند hyundai

برند هیوندا ساخته شده توسط کارخانجات چینی میباشد. برند هیوندا در سراسر ایران دارای نمایندگی های معتبر میباشد.

خدمات پس از فروش برند هیوندا

برند هیوندا دارای نمایندگی های معتبر در سراسر کشور میباشد. برند هیوندا دارای قطعات با کیفیت و درجه یک میباشد در صورت بروز ایراد و اشکال در عملکرد دستگاه، قطعات با کیفیت جایگزین قطعات خراب خواهند شد. گارانتی اعلام شده توسط شرکت دارای 12 ماه اعتبار است.

پرفروش ترین محصولات برند هیوندا

  • دریل چکشی hp9013
  • دریل پیچ گوشتی برقی HP232-DD
  • الکتروپمپ تک فاز HP-45
  • اره زنجیری بنزینی TURBO 850
  • مینی فرز آهنگری HP125
  • کارواش 140 بار HP 1846 – PW
  • تراز لیزری سه بعدی 3D-600