نمایش یک نتیجه

شرکت ماکیتا

یکی از تولیدکنندگان ابزارآلات با کیفیت برند ماکیتا میباشد. این برند در سال 1915 تاسیس شد و تا کنون امتیازات ارزنده ای دریافت کرده است. در خط تولید این برند از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و افراد با تجربه به کار گرفته شده است. تمامی افراد متخصص در مجموعه Makita در تلاش برای تولید بهترین محصولات و با کیفیت ترین ابزارآلات هستند. استفاده از متریال های درجه یک و آخرین تکنولوژی ها باعث شده تا برند ماکیتا یکی از برند های با کیفیت و محبوب بین تمامی مردم دنیا شناخته شود. از مهم ترین عوامل پیشرفت برند ماکیتا میتوان به حضور افراد متخصص در خط تولید محصولات اشاره کرد. هدف برند برای تولید محصولات درجه یک و با کیفیت با استفاده از ماشین آلات تولیدی به روز و پیشرفته و تکنسین های با تجربه میسر شده است. در ادامه به معرفی انواع محصولات و ویژگی های برند ماکیتا خواهیم پرداخت.

محصولات برند ماکیتا

محصولات برند ماکیتا شامل انواع ابزار آلات برقی و شارژی،دستی، انواع کارواش ها ،انواع دریل ها، انواع فرز و مینی فرز ،ابزارآلات بادی و بنزینی ،تجهیزات اندازه گیری و تجهیزات الکترونیکی و انواع ابزار آلات جوش و برش همچنین ابزار آلات باغبانی و هرس و … میباشد. برند ماکیتا جز برندهای با کیفیت میباشد.

کشور سازنده برند Makita

برند ماکیتا ساخته شده توسط کارخانجات ژاپنی میباشد.

خدمات پس از فروش برند ماکیتا

تمامی محصولات برند ماکیتا ضمانت سلامت و اصالت کالا را از طرف فروشگاه سورن تولز که نمایندگی این برند میباشد دارا میباشند.

پرفروش ترین محصولات برند ماکیتا

  • دریل چکشی ماکیتا مدل HP1631 K
  • اره عمود بر ماکیتا مدل 4329
  • سنگ فرز ماکیتا 2200 وات
  • پیچ گوشتی برقی ماکیتا 570 وات مدل FS4300
  • دریل بتن کن ماکیتا مدل HR2470
  • سنگ فرز ماکیتا فرز آهنگری 2200 وات مدل GA7020