نمایش یک نتیجه

شرکت رابین

امروزه یکی از تولیدکنندگان ابزارآلات با کیفیت برند رابین میباشد. از زمان تاسیس این برند و شروع فعالیت آن به عنوان برند ابزارآلات تا کنون امتیازات ارزنده ای دریافت کرده است. در خط تولید این برند از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و افراد با تجربه به کار گرفته شده است. تمامی افراد متخصص در مجموعه RABIN در تلاش برای تولید بهترین محصولات و با کیفیت ترین ابزارآلات هستند. استفاده از متریال های درجه یک و آخرین تکنولوژی ها باعث شده تا برند رابین یکی از برند های با کیفیت و محبوب بین تمامی مردم دنیا شناخته شود. از مهم ترین عوامل پیشرفت برند رابین میتوان به حضور افراد متخصص در خط تولید محصولات اشاره کرد. هدف برند رابین برای تولید محصولات درجه یک و با کیفیت با استفاده از ماشین آلات تولیدی به روز و پیشرفته و تکنسین های با تجربه میسر شده است. در ادامه به معرفی انواع محصولات و ویژگی های برند رابین خواهیم پرداخت.

محصولات برند رابین

محصولات برند رابین شامل انواع ابزار آلات برقی و شارژی،دستی، انواع کارواش ها ،انواع دریل ها، انواع فرز و مینی فرز ،ابزارآلات بادی و بنزینی ،تجهیزات اندازه گیری و تجهیزات الکترونیکی و انواع ابزار آلات جوش و برش همچنین ابزار آلات باغبانی و هرس و … میباشد. برند رابین جز برندهای اقتصادی و با کیفیت دارای گارانتی میباشد.

کشور سازنده برند rabin

برند رابین ساخته شده توسط کارخانجات چینی میباشد. برند رابین در سراسر ایران دارای نمایندگی های معتبر میباشد.

خدمات پس از فروش برند رابین

برند رابین دارای نمایندگی های معتبر در سراسر کشور میباشد. برند رابین دارای قطعات با کیفیت و درجه یک میباشد در صورت بروز ایراد و اشکال در عملکرد دستگاه، قطعات با کیفیت جایگزین قطعات خراب خواهند شد. گارانتی اعلام شده توسط شرکت دارای 12 ماه اعتبار است.

نمایندگی برند رابین

نمایندگی فروش برند رابین ، فروشگاه سورن تولز واقع در شهر تهران در میدان حسن آباد میباشد .شما میتوانید محصولات با کیفیت برند رابین را از فروشگاه سورن تولز تهیه نمایید.

پرفروش ترین محصولات برند رابین