نمایش دادن همه 2 نتیجه

فیلتر براساس قیمت:

شرکت ویوارکس

امروزه یکی از تولیدکنندگان ابزارآلات با کیفیت و درجه یک برند ریوارکس میباشد. این برند از زمان تاسیس تا کنون امتیازات ارزنده ای دریافت کرده است. در خط تولید این برند از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و افراد با تجربه به کار گرفته شده است. تمامی افراد متخصص در مجموعه vivarex در تلاش برای تولید بهترین محصولات و با کیفیت ترین ابزارآلات هستند. استفاده از متریال های درجه یک و آخرین تکنولوژی ها باعث شده تا برند ویوارکس یکی از برند های با کیفیت و محبوب بین تمامی مردم دنیا شناخته شود. از مهم ترین عوامل پیشرفت برند ویوارکس میتوان به حضور افراد متخصص در خط تولید محصولات اشاره کرد. هدف برند برای تولید محصولات درجه یک و با کیفیت با استفاده از ماشین آلات تولیدی به روز و پیشرفته و تکنسین های با تجربه میسر شده است. در ادامه به معرفی انواع محصولات و ویژگی های برند ویوارکس خواهیم پرداخت.

محصولات برند vivarex

ممحصولات برند ویوارکس شامل انواع ابزار آلات برقی و شارژی،دستی، انواع کارواش ها ،انواع دریل ها، انواع فرز و مینی فرز ،ابزارآلات بادی و بنزینی ،تجهیزات اندازه گیری و تجهیزات الکترونیکی و انواع ابزار آلات جوش و برش همچنین ابزار آلات باغبانی و هرس و … میباشد.. برند ویوارکس جز برندهای اقتصادی و با کیفیت دارای گارانتی میباشد.

کشور سازنده برند ویوارکس

برند ویوارکس ساخته شده توسط کارخانجات چینی میباشد. برند ویوارکس در سراسر ایران دارای نمایندگی های معتبر مباشد.

خدمات پس از فروش برند ویوارکس

برند ویوارکس دارای نمایندگی های معتبر در سراسر کشور میباشد. برند ویوارکس دارای قطعات با کیفیت و درجه یک میباشد در صورت بروز ایراد و اشکال در عملکرد دستگاه، قطعات با کیفیت جایگزین قطعات خراب خواهند شد. گارانتی اعلام شده توسط شرکت دارای 12 ماه اعتبار است.

نمایندگی برند ویوارکس

نمایندگی فروش برند ویوارکس، فروشگاه سورن تولز واقع در شهر تهران در میدان حسن آباد میباشد .شما میتوانید محصولات با کیفیت برند ویوارکس را از فروشگاه سورن تولز تهیه نمایید.

پرفروش ترین محصولات برند ویوارکس