نمایش دادن همه 12 نتیجه

شرکت اکتیو

یکی از تولیدکنندگان ابزارآلات با کیفیت برند اکتیو میباشد. این برند در سال 1389 تاسیس شد و تا کنون امتیازات ارزنده ای دریافت کرده است. در خط تولید این برند از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و افراد با تجربه به کار گرفته شده است. تمامی افراد متخصص در مجموعه Active در تلاش برای تولید بهترین محصولات و با کیفیت ترین ابزارآلات هستند. استفاده از متریال های درجه یک و آخرین تکنولوژی ها باعث شده تا برند اکتیو تولز یکی از برند های با کیفیت و محبوب بین تمامی مردم دنیا شناخته شود. از مهم ترین عوامل پیشرفت برند اکتیو میتوان به حضور افراد متخصص در خط تولید محصولات اشاره کرد. هدف برند برای تولید محصولات درجه یک و با کیفیت با استفاده از ماشین آلات تولیدی به روز و پیشرفته و تکنسین های با تجربه میسر شده است. در ادامه به معرفی انواع محصولات و ویژگی های برند اکتیو خواهیم پرداخت.

محصولات برند اکتیو

محصولات برند اکتیو شامل انواع ابزار آلات برقی و شارژی،دستی، انواع کارواش ها ،انواع دریل ها، انواع فرز و مینی فرز ،ابزارآلات بادی و بنزینی ،تجهیزات اندازه گیری و تجهیزات الکترونیکی و انواع ابزار آلات جوش و برش همچنین ابزار آلات باغبانی و هرس و … میباشد. برند اکتیو جز برندهای اقتصادی و با کیفیت دارای گارانتی میباشد.

کشور سازنده برند active

برند اکتیو تولز ساخته شده توسط کارخانجات چینی میباشد. برند اکتیو در سراسر ایران دارای نمایندگی های معتبر میباشد.

خدمات پس از فروش برند اکتیو

برند اکتیو دارای نمایندگی های معتبر در سراسر کشور میباشد. برند اکتیو دارای قطعات با کیفیت و درجه یک میباشد در صورت بروز ایراد و اشکال در عملکرد دستگاه، قطعات با کیفیت جایگزین قطعات خراب خواهند شد. گارانتی اعلام شده توسط شرکت دارای 12 ماه اعتبار است.

نمایندگی برند اکتیو تولز

نمایندگی فروش برند اکتیو تولز، فروشگاه سورن تولز واقع در شهر تهران در میدان حسن آباد میباشد .شما میتوانید محصولات با کیفیت برند اکتیو را از فروشگاه سورن تولز تهیه نمایید.

پرفروش ترین محصولات برند اکتیو