نمایش دادن همه 6 نتیجه

شرکت میلواکی

یکی از تولیدکنندگان ابزارآلات با کیفیت برند میلواکی میباشد. این برند ابتدا در سال 1924 در آمریکا تاسیس شد و تا کنون امتیازات ارزنده ای دریافت کرده است. در خط تولید این برند از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و افراد با تجربه به کار گرفته شده است. تمامی افراد متخصص در مجموعه میلواکی در تلاش برای تولید بهترین محصولات و با کیفیت ترین ابزارآلات هستند. استفاده از متریال های درجه یک و آخرین تکنولوژی ها باعث شده تا برند میلواکی یکی از برند های با کیفیت و محبوب بین تمامی مردم دنیا شناخته شود. از مهم ترین عوامل پیشرفت برند میلواکی میتوان به حضور افراد متخصص در خط تولید محصولات اشاره کرد. هدف برند برای تولید محصولات درجه یک و با کیفیت با استفاده از ماشین آلات تولیدی به روز و پیشرفته و تکنسین های با تجربه میسر شده است. در ادامه به معرفی انواع محصولات و ویژگی های برند میلواکی خواهیم پرداخت.

محصولات برند میلواکی

محصولات برند ادون شامل انواع ابزار آلات برقی و شارژی،دستی، انواع کارواش ها ،انواع دریل ها، انواع فرز و مینی فرز ،ابزارآلات بادی و بنزینی ،تجهیزات اندازه گیری و تجهیزات الکترونیکی و انواع ابزار آلات جوش و برش همچنین ابزار آلات باغبانی و هرس و … میباشد. برند میلواکی جز برندهای بسیار با کیفیت و دارای گارانتی میباشد.

کشور سازنده برند Milwaukee

برند میلواکی ساخته شده توسط کارخانجات آمریکایی میباشد. برند میلواکی در سراسر ایران دارای نمایندگی های معتبر میباشد.

خدمات پس از فروش برند میلواکی

برند میلواکی دارای نمایندگی های معتبر در سراسر کشور میباشد. برند میلواکی دارای قطعات با کیفیت و درجه یک میباشد در صورت بروز ایراد و اشکال در عملکرد دستگاه، قطعات با کیفیت جایگزین قطعات خراب خواهند شد. گارانتی اعلام شده توسط شرکت دارای 12 ماه اعتبار است.

پرفروش ترین محصولات برند میلواکی