نمایش 1–20 از 94 نتیجه

شرکت باس

یکی از تولیدکنندگان ابزارآلات با کیفیت و مرغوب برند باس میباشد. در خط تولید این برند از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و افراد با تجربه به کار گرفته شده است. تمامی افراد متخصص در مجموعه Boss در تلاش برای تولید بهترین محصولات و با کیفیت ترین ابزارآلات هستند. استفاده از متریال های درجه یک و آخرین تکنولوژی ها باعث شده تا برند باس یکی از برند های با کیفیت و محبوب بین تمامی مردم دنیا شناخته شود. از مهم ترین عوامل پیشرفت برند باس میتوان به حضور افراد متخصص در خط تولید محصولات اشاره کرد. هدف برند برای تولید محصولات درجه یک و با کیفیت با استفاده از ماشین آلات تولیدی پیشرفته و تکنسین های با تجربه میسر شده است. در ادامه به معرفی انواع محصولات و ویژگی های برند باس خواهیم پرداخت.

محصولات برند باس

محصولات برند باس شامل انواع ابزار آلات برقی و شارژی،دستی، انواع کارواش ها ،انواع دریل ها، انواع فرز و مینی فرز ،ابزارآلات بادی و بنزینی ،تجهیزات اندازه گیری و تجهیزات الکترونیکی و انواع ابزار آلات جوش و برش همچنین ابزار آلات باغبانی و هرس و اسکوتر برقی … میباشد.

کشور سازنده برند BOSS

برند باس ساخته شده توسط کارخانجات چینی میباشد. برند باس در سراسر ایران دارای نمایندگی های معتبر مباشد.

خدمات پس از فروش برند باس

برند باس دارای قطعات با کیفیت و درجه یک میباشد در صورت بروز ایراد و اشکال در عملکرد دستگاه، قطعات با کیفیت جایگزین قطعات خراب خواهند شد.

نمایندگی برند باس

نمایندگی فروش برند باس ، فروشگاه سورن تولز واقع در شهر تهران در میدان حسن آباد میباشد .شما میتوانید محصولات با کیفیت برند باس را از فروشگاه سورن تولز تهیه نمایید.

پرفروش ترین محصولات برند باس