نمایش دادن همه 4 نتیجه

شرکت محک

یکی از تولیدکنندگان ابزارآلات با کیفیت برند محک میباشد. این برند در سال 1361 تاسیس شد و در طی سال های اخیر به تولیدات ابزارآلات متنوع پرداخت و تا کنون امتیازات ارزنده ای دریافت کرده است. در خط تولید این برند از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و افراد با تجربه به کار گرفته شده است. تمامی افراد متخصص در مجموعه mahak در تلاش برای تولید بهترین محصولات و با کیفیت ترین ابزارآلات هستند. استفاده از متریال های درجه یک و آخرین تکنولوژی ها باعث شده تا برند محک یکی از برند های با کیفیت و محبوب بین تمامی مردم دنیا شناخته شود. از مهم ترین عوامل پیشرفت برند محک میتوان به حضور افراد متخصص در خط تولید محصولات اشاره کرد. هدف برند برای تولید محصولات درجه یک و با کیفیت با استفاده از ماشین آلات تولیدی به روز و پیشرفته و تکنسین های با تجربه میسر شده است. در ادامه به معرفی انواع محصولات و ویژگی های برند محک خواهیم پرداخت.

محصولات برند محک

محصولات برند مجک شامل انواع ابزار آلات برقی و شارژی،دستی، انواع کارواش ها ،انواع دریل ها، انواع فرز و مینی فرز ،ابزارآلات بادی و بنزینی ،تجهیزات اندازه گیری و تجهیزات الکترونیکی و انواع ابزار آلات جوش و برش همچنین ابزار آلات باغبانی و هرس و … میباشد. برند مجک جز برندهای اقتصادی و با کیفیت دارای گارانتی میباشد.

کشور سازنده برند MAHAK

برند محک ساخته شده توسط کارخانجات ایرانی با استفاده از تکنولوژی های روز آلمان میباشد. برند محک در سراسر ایران دارای نمایندگی های معتبر مباشد.

خدمات پس از فروش برند محک

برند محک دارای نمایندگی های معتبر در سراسر کشور میباشد. برند محک دارای قطعات با کیفیت و درجه یک میباشد در صورت بروز ایراد و اشکال در عملکرد دستگاه، قطعات با کیفیت جایگزین قطعات خراب خواهند شد. گارانتی اعلام شده توسط شرکت دارای 12 ماه اعتبار است.

پرفروش ترین محصولات برند محک