نمایش یک نتیجه

شرکت مکس

یکی از تولیدکنندگان ابزارآلات با کیفیت و پرفروش برند مکس میباشد. این برند در سال 1960 تاسیس شد و تا کنون امتیازات ارزنده ای دریافت کرده است. در خط تولید این برند از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و افراد با تجربه به کار گرفته شده است. تمامی افراد متخصص در مجموعه MAKS در تلاش برای تولید بهترین محصولات و با کیفیت ترین ابزارآلات هستند. استفاده از متریال های درجه یک و آخرین تکنولوژی ها باعث شده تا برند مکس یکی از برند های با کیفیت و محبوب بین تمامی مردم دنیا شناخته شود. از مهم ترین عوامل پیشرفت برند مکس میتوان به حضور افراد متخصص در خط تولید محصولات اشاره کرد. هدف برند برای تولید محصولات درجه یک و با کیفیت با استفاده از ماشین آلات تولیدی به روز و پیشرفته و تکنسین های با تجربه میسر شده است. در ادامه به معرفی انواع محصولات و ویژگی های برند مکس خواهیم پرداخت.

محصولات برند مکس

محصولات برند مکس شامل انواع ابزار آلات برقی و شارژی،دستی، انواع کارواش ها ،انواع دریل ها، انواع فرز و مینی فرز ،ابزارآلات بادی و بنزینی ،تجهیزات اندازه گیری و تجهیزات الکترونیکی و انواع ابزار آلات جوش و برش همچنین ابزار آلات باغبانی و هرس و … میباشد. برند مکس جز برندهای اقتصادی و با کیفیت دارای گارانتی میباشد.

کشور سازنده برند maks

برند مکس ساخته شده توسط کارخانجات چینی میباشد. برند مکس در سراسر ایران دارای نمایندگی های معتبر میباشد.

خدمات پس از فروش برند مکس

برند مکس دارای نمایندگی های معتبر در سراسر کشور میباشد. برند مکس دارای قطعات با کیفیت و درجه یک میباشد در صورت بروز ایراد و اشکال در عملکرد دستگاه، قطعات با کیفیت جایگزین قطعات خراب خواهند شد. گارانتی اعلام شده توسط شرکت دارای 12 ماه اعتبار است.

پرفروش ترین محصولات برند مکس